Think we all should sit back and relax , canola $9 wht $5 and that is all #1 don't talk feed .
So if you wanna pencil out a dollar profit for yourself why would you pre buy $.50 lbs urea .
Same with canola seed lets all wait with pre buy and tell the the compagnies that rip you off to take a hike , and see you in the spring!!!!
It's the only way to forces prices down!
A forum community dedicated to all combine owners and enthusiasts. Come join the discussion about specifications, accessories, troubleshooting, maintenance, and more!